Понеділок, 24 Червня, 2024

Instagram став конкурентом Google Maps з вбудованою картою популярних місць

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг оголосив, що компанія представляє нову динамічну карту з можливістю пошуку в Instagram. Оновлена карта дозволить користувачам знаходити популярні місця поруч і фільтрувати результати за певними категоріями, включаючи ресторани, кафе та салони краси. До цього оновлення карта в Instagram містила лише публікації.

У компанії кажуть, що нова карта дозволяє користувачам отримати більше інформації під час пошуку популярних місць і компаній поруч з ними. Її нададуть пов’язані публікації, історії та путівники, складені іншими юзерами. Також на карті можна шукати місця за певними хештегами.

Знайти нове місце можна, торкнувшись тегів розташування в публікаціях у своїй стрічці або в історіях. Також можна шукати назву міста, району чи місця. Ще можна переглядати останні історії, найпопулярніші дописи та відповідні путівники для позначених місць.

Окрім можливості зберігати та ділитися цікавими місцями юзери Instagram також можуть показати теги розташування свого профілю, щоб він відображався на карті для інших.

Запуск нової карти з можливістю пошуку стався у той час, як старший віце-президент Google Прабхакар Рагхаван зазначив, що Google втрачає молоде покоління. Він розповів, що молоді користувачі тепер часто звертаються до таких програм, як Instagram і TikTok, замість Пошуку Google або Карт. Він зауважив, що молоді користувачі не прагнуть вводити ключові слова, а радше прагнуть відкрити для себе інформацію новими способами.

Розгорнувши більш динамічну карту, Instagram, ймовірно, може стати прямим конкурентом Google Maps.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися