Вівторок, 21 Травня, 2024

Американські військові заплатять $50 000 хакеру, який зламає реальний супутник

Військово-повітряні сили армії США хочуть, щоб хтось хакнув один з їхніх супутників на орбіті. Так військові хочуть зрозуміти наявні вразливості до того, як їх почнуть використовувати насправді. Як винагорода хакерам пропонується $50 000.

Зламувати супутник пропонується в рамках хакатону Hack-A-Sat (HAS), який відбудеться в онлайн-режимі в кінці травня. Бажаючі тренуватимуться на моделі, а за результатами визначать переможців. Останні спробують захопити реальний супутник.

Хакінг супутника вирішили провести після того, як аналогічний минулорічний конкурс зі злому винищувача F-15 виявився успішним. Тоді протягом двох днів команда із семи хакерів знайшла кілька вразливостей, які при реальному використанні могли пошкодити систему даних літака та викликати катастрофічні наслідки.

Також військові кажуть, що безпека за принципом невідомості, коли деталі роботи якоїсь системі відомі лише невеликому колу людей, не є найкращим підходом. Це одна з причин, чому будь-яка знайдена в рамках конкурсу у відкритому програмному забезпеченні вразливість повинна стати відома публічно. Інакше команду-учасника дискваліфікують.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися