Запускають сервіс, який роздає квитки в кінотеатри за перегляд реклами, але отримати їх буде важко

камери девайсу ретельно стежать, щоб користувач не втрачав пильності та виявляв найвищий рівень уваги.

Багато хто не відмовиться від квитка у кінотеатр в обмін на перегляд 15-20 хвилин реклами. Сьогодні оголошення й без того окупували майже все доступне місце, а часто ще й заважають дивитися контент. Уже звично займатися своїми справами, поки реклама відтворюється у фоні. Однак стартап PreShow каже, що така хитрість не пройде.

У PreShow розуміють, що безкоштовні квитки в обмін на безконтрольний показ реклами є провальною ідеєю. Тому стартап залучив технологію розпізнавання обличчя, щоб рекламна система розуміла, що користувач дійсно уважно дивиться рекламне відео. Не відволікаючись, не відвертаючись, доведеться безперервно дивитися на екран протягом 15-20 хвилин.

«Якби не технологія розпізнавання обличчя, я не думаю, що ми б змогли це зробити, – говорить засновник PreShow Стейсі Спайкс. – Інакше користувачі могли б так гратися увесь день».

Додаток PreShow замінює пароль телефона на екрані блокування. Система розблокує його за допомогою вбудованої технології розпізнавання обличчя. При цьому камери девайсу ретельно стежать, щоб користувач не втрачав пильності та виявляв найвищий рівень уваги. Достатньо відвернутися чи прикрити обличчя, і реклама стає на паузу.

Квитки в кінотеатр як винагороду вибрали тому, що засновники PreShow хотіли дати користувачам якусь реальну цінність. Це також дозволяє не турбуватися про створення юзерами багатьох фейкових акаунтів. Сама Спайкс заснувала у 2011 сервіс MoviePass.

Про те, що ідея безкоштовних квитків у кіно подобається користувачам, свідчить статистика Kickstarter, на якому минулого тижня запустили збір грошей для розробки PreShow. При початковому бажанні розробників зібрати $10 000 юзери перерахували вже близько $15 000.