Інтернет-архів дозволяє спробувати класичний Apple Macintosh у браузері

На одній з найпопулярніших комп’ютерних систем 80-х років минулого століття можна попрацювати, маючи лише інтернет-з’єднання. Мова йде про класичний настільний комп’ютер Apple Macintosh, для якого доступне різноманітне програмне забезпечення, зокрема, графічний редактор MacPaint і текстовий процесор MacWrite. Подібне стало можливим завдяки новій ініціативі сервісу Internet Archive, який займається збереженням комп’ютерної спадщини.

 

 

Інтернет-архів опублікував на своїх сторінках програмне забезпечення для операційної системи Mac OS System, на якій працювали комп’ютери Apple у 80-х та 90-х роках. Серед них були такі машини, як Macintosh зі 128 КБ та 512 КБ оперативної пам’яті.

Онлайн доступно близько 40 програм для цих машин, які працюють на Mac OS System версій 6 та 7.1. Серед них є ігри, наприклад, Dark Castle, і прикладні програми, такі як Microsoft MultiPlan Version 1.11, Microsoft Flight Simulator, MacPaint, MacWrite 4.5.

Окрім тестування комп’ютерної системи того часу на сайті Internet Archive також можна зазирнути в історію розвитку світу Apple. На порталі зібрано близько 150 відсканованих журналів з 80-х та 90-х років, зокрема, випуски від дати прем’єри класичного Macintosh, яка відбулася у квітні 1984 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я