Вівторок, 18 Червня, 2024

Інтернет почне масово літати

Послуга інтернету в польоті через п’ять років буде значно доступнішою. У 2015 році цим сервісом могли скористатися пасажири 3200 авіасуден, а через п’ять років кількість бортів з Wi-Fi виросте втричі. Такий прогноз опублікували експерти аналітичної компанії Juniper Research.

Ця послуга з’явиться в літаках бюджетних авіакомпаній, що сприятиме зниженню вартості обладнання для літака. Усе це значно вплине на ринок розваг під час польоту, куди входить не тільки доступ в інтернет, а й інформаційно-розважальні системи.

Як показує практика, навіть маючи доступ до інтернету під час польоту, пасажири не можуть користуватися відео та іншими «важкими» сервісами. В одних випадках це занадто дорого, в інших діють обмеження, встановлені оператором сервісу. Виробникам розважальних систем варто звернути увагу на можливість підключення до бортових екранів пристроїв самих пасажирів – це може вирішити масу проблем, зокрема, з переглядом відео. Проблемою є безпека: на думку Juniper Research, відкрите підключення пристроїв пасажирів може нести загрозу.

Аналітики Juniper Research також вказують на складності, які відчувають оператори «інтернету під час польоту», наприклад, Gogo, Panasonic Avionics, Global Eagle Entertainment, Thales і SITA OnAir. Ці компанії надають повний спектр послуг для авіакомпаній, від установки необхідного обладнання до контролю роботи сервісу та збору оплати. Однак бізнес-моделі цих компаній неідеальні і не приносять тих дивідендів, на які вони розраховують. Виною тому є пасажири, які не надто прагнуть користуватися пропонованим сервісом. На думку експертів з Juniper Research, подолати це гравцям ринку допоможе лише об’єднання зусиль.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися