Названі найпопулярніші смартфони першої половини 2017 року

Загалом до першої десятки ввійшли п'ять смартфонів Samsung, чотири смартфони Apple і один апарат китайської компанії Oppo

За даними компанії IHS Markit, iPhone 7 став найпопулярнішим смартфоном першого півріччя. Слідом за ним розташовуються смартфони iPhone 7 Plus, далі йде апарат Samsung Galaxy Grand Prime Plus. Останній являє собою бюджетний пристрій з 5-дюймовим екраном і роздільною здатністю 540х960 пікселів. Випущений у 2015 році iPhone 6s знаходиться на 4-й позиції, за ним розташовується флагман Galaxy S8, на 6-му місці – Galaxy S8+.

смартфони

Хоча iPhone 7 і iPhone 7 Plus зайняли два перших місця, вони показують продажі нижчі, ніж у iPhone 6s і iPhone 6s Plus роком раніше. iPhone 6, iPhone 6s та iPhone 7 були найпопулярнішими смартфонами першої половини 2015, 2016 та 2017 років відповідно. Їхня частка на ринку становила 10%, 7% і 5%.

Galaxy S8+ цього року знаходиться на 6-му місці, але рік тому Galaxy S7 Edge був четвертим. Причиною падіння експерти пояснюють більш пізній реліз. Цього року смартфони Samsung випустила у квітні, що на місяць пізніше, ніж у попередні роки. Сумарні продажі Galaxy S8 і S8+ були нижчими, ніж у Galaxy S7 і S7 Edge роком раніше.

Загалом до першої десятки ввійшли п’ять смартфонів Samsung, чотири смартфони Apple і один апарат китайської компанії Oppo. Цей китайський виробник продає багато своїх пристроїв за межами країни, тому загальна кількість смартфонів, які розходяться в кількості більше 1 млн на місяць, зросла з 17 у минулому році до 22 у цьому. У Samsung таких моделей десять, у Apple – чотири.