П’ятниця, 14 Червня, 2024

Змінити iPhone на Android стане легше – Google будує додаток для допомоги

Google розширяє можливості додатку створення резервних копій Data Restore. Ця програма нещодавно з’явилася в магазині Play Store і має стати одним із компонентів іншого додатку. Це буде утиліта Switch to Android для iOS, яка має значно спростити користувачам iPhone перехід на Android.

Попередньо доступна версія Data Transfer Tool, яку Google випустив в 2017 році була ексклюзивом для смартфонів Pixel і частково замінювала ще старшу версію цього програмного забезпечення.

Сучасна версія Data Restore Tool вбудована в Android 12 Beta 3 з версією 1.0.375544850. У Play Store розповсюджується трохи новіший варіант під номером1.0.382048734.

Фахівці XDA Developers оглянули код цього додатку і виявили про розробку компаньйона для нього. Це програма Switch to Android, яка призначена для гаджетів під управлінням iOS. За своїм призначенням вона схожа на додаток Switch to Android, який Apple випустила для спрощення переходу з Android на iPhone.

Switch to Android можна використовувати для перенесення чатів Whatapp. Хоча замість реального копіювання файлів додаток лише підкаже як скористатися функцією перенесення, яка вбудована у WhatsApp. Також зі Switch to Android можна буде переносити SMS і контактну інформацію. Можливо, можна буде переносити додатки або їхні налаштування для еквівалентів, що доступні на Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися