iPhone 14 Pro Max називатимуть айфоном зі знаком оклику

«Знак оклику», коли мова заходить про iPhone - це новий неофіційний термін, який відноситься до фронтальної камери

Наступна лінійка смартфонів Apple обіцяє зміну деяких елементів дизайну. Оновлений вигляд отримає iPhone 14 Pro Max і саме через цей візуальний елемент дизайн гаджета неофіційно називають «Знак оклику».

«Знак оклику», коли мова заходить про iPhone – це новий неофіційний термін, який відноситься до фронтальної камери. У деяких моделей лінійки iPhone 14 компанія Apple відійде від звичного сьогодні вирізу в екрані на користь двох отворів. Ці отвори нагадують знак оклику. До речі, існуючий дизайн неофіційно називають монобровою.

Кілька днів тому стався витік набору креслень iPhone 14 Pro Max, які підтверджують відмову від моноброви на користь знаку оклику. Це має збільшити корисну площу екрана.

На додаток до екрану, ще одна істотна зміна iPhone 14 Pro Max – це вужча рамка. Ширина рамки лише 1,95 мм, що є значним покращенням порівняно з 2,42 мм у iPhone 13 Pro Max. Рамка iPhone 14 Pro Max буде майже на 20% меншою.

Раніше Мін-Чі Куо передбачав, що iPhone 14 серії буде оновлено до 48-мегапіксельного сенсора камери. Він також стверджує, що в 2023 році Apple ще запровадить камеру з перископним об’єктивом у серії iPhone 15.

Чотири моделі серії Apple iPhone 14 включають 6,1-дюймовий iPhone 14, 6,7-дюймовий iPhone 14 Max, 6,1-дюймовий iPhone 14 Pro та 6,7-дюймовий iPhone 14 Pro Max.

Що стосується процесорів, то в серії iPhone 14 лише дві моделі Pro отримають оновлений процесор A16. В iPhone 14 і 14 Max буде використовуватися старий процесор A15.

Усі чотири нові моделі будуть стандартно поставлятися з 6 ГБ пам’яті. Різниця в тому, що версія Pro використовує пам’ять LPDDR 5, а стандартна версія працюватиме на старій LPDDR 4X.

В іншому нова серія iPhone 14 все ще може продовжити дизайн iPhone 13.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я