Понеділок, 24 Червня, 2024

iPhone будуть уважно слухати, як ви жуєте: заради вашого здоров’я

Майбутні iPhone зможуть прислухатися до того, як ви жуєте, і повідомлятимуть вам про рекомендовану дієту. Apple отримала патент на таку технологію, завдяки якій iPhone, коли почує жування, що йому не сподобається, запропонує сфотографувати їжу, а потім може критикувати вибір їжі.

Отриманий патент Apple «Лічильник калорій доповненої реальності» поділяється на виявлення жування та визначення того, що було з’їдено. У патенті прямо не вказано, що саме Apple планує робити з інформацією. Це може бути шляхом для медичних послуг Apple, які постійно розширюються. В цьому випадку компанія каже, що така технологія необхідна через постійно зростаючу талію користувачів і труднощі з підрахунком калорій.

«Багато факторів сприяють неточному підрахунку калорій, — пишуть представники Apple. – Наприклад, під час їжі в ресторані може бути важко виміряти розмір порції. Результатом є те, що люди мають неточні підрахунки калорій, що заважає втраті ваги, точні дози ліків тощо».

За словами Apple, існує можливість купувати та їсти тільки з одноразових упаковок, щоб забезпечити точний підрахунок калорій, але це дорого та непрактично. Плюс це призводить до використання надмірної кількості пакувальних матеріалів.

Apple вважає, що iPhone може втрутитися з «методом покращення визначення споживання їжі». У відповідь на виявлення шуму жування смартфон запускає камеру, яка фіксує харчовий продукт. Потім це зображення можна проаналізувати. Обробка зображень включає визначення об’єму харчового продукту на основі вимірювання сеансу жування.

Apple також каже, що будуть обставини, коли в гру вступить інша інформація. Наприклад, інформація про місцезнаходження, пов’язана з даними зображення, може вказувати на певний ресторан, спонукаючи модуль виявлення об’єктів використовувати меню ресторану для ідентифікації харчового продукту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися