iPhone можуть перестати комплектувати адаптером для навушників з роз’ємом 3,5 мм

Аналітик Блейн Кертіс говорить, що нові моделі iPhone, заплановані до випуску цього року, не будуть комплектуватися перехідниками з Lightning на роз’єм TRS 3,5 мм. Принципова можливість підключення збережеться, а перехідник, швидше за все, можна буде придбати окремо, за додаткову плату.

Apple може зробити наступний крок у привчанні користувачів до думки, що купувати дорогі проприєтарні навушники – це цілком нормально. Хоча зараз смартфони iPhone вже не мають стандартного роз’єму для навушників 3,5 мм, але в комплекті з ними йде відповідний адаптер. Однак аналітик Barclays вважає, що скоро цей перехідник вартістю $9 перестануть класти в коробку з «яблучним» телефоном.3,5 мм

Аналітик Блейн Кертіс говорить, що нові моделі iPhone, заплановані до випуску цього року, не будуть комплектуватися перехідниками з Lightning на роз’єм TRS 3,5 мм. Принципова можливість підключення збережеться, а перехідник, швидше за все, можна буде придбати окремо, за додаткову плату. До речі, якщо ви не хочете загубити цей адаптер та купувати новий, тоді скористайтеся порадою «Як не загубити адаптер навушників для iPhone».

Експерти Barclays мають певний рівень довіри, оскільки їхні попередні прогнози щодо комплектації iPhone адаптером виправдалися. Вони передрікали, що iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X постачатимуться разом з цим аксесуаром. Свої прогнози аналітики базують на даних, які вони отримують під час візитів до азіатських постачальників компонентів.

Коли у 2016 році Apple випустила смартфон, до якого вже не підключиш напряму свої звичні навушники, Google кепкувала з цього в рекламі Pixel 1. Однак уже за рік у Pixel 2 сама прибрала звичний роз’єм навушників. Виправдання про нові можливості та зменшення товщини непереконливі, адже все це можна зробити, залишивши роз’єм 3,5 мм. Якщо вам цікаво, чому індустрія позбавляє користувачів зручного та стандартного роз’єму, тоді читайте матеріал «Знову до концтабору «закритих» роз’ємів: можлива справжня причина відмови від 3,5 мм».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я