Сайт як спосіб просування своєї справи

На правах реклами

У наш час власний бізнес — це можливість не тільки поліпшити свій добробут, а й реалізуватися творчо.

Ви здивуєтеся, але багато хто з сучасних бізнесменів відкрив свою справу тільки з інтересу до процесу втілення в життя певної ідеї. Звідси й «ростуть ноги» у принципу, що для гарантії успіху підприємства потрібно думати не про гроші, а про творчу реалізацію. Але сьогодні поговоримо не про це. Реклама — це двигун торгівлі. Вуличними банерами, брошурами, наклейками та іншим у наші дні мало кого можна здивувати. Велика частка аудиторії покупців навіть не звертає уваги на цю набридливу рекламу. Набагато ефективніше й вигідніше просувати свою справу в мережі. І для цього чудово підійде сайт.

Поняття мережевого ресурсу

Весь сучасний інтернет — це комплекс різних сайтів. Якісь із них є інформаційними, інші призначені для торгівлі, треті знайомлять клієнтів з каталогами і т. ін. Наявність практично у кожної організації сайту стала нормою. Він значно спрощує життя. Особливо якщо ви займаєтеся продажем товарів і послуг. Ресурс дозволить:

  • давати клієнту необхідну інформацію;
  • ознайомити з вашим асортиментом;
  • пояснювати переваги співпраці саме з вами;
  • надавати контакти, адреси та ін.;
  • оголошувати про спеціальні пропозиції.

Це далеко не весь список того, що буде доступно вам у мережі з допомогою сайту. Але створити ресурс — це півсправи. Тепер потрібно, щоб про нього дізналися. Просування і розкрутка сайту — не менш важливі етапи. Про них поговоримо далі.

Якісне просування

Уявіть, ви замовили сайт. До слова, зробити це можна в веб-студії Wezom. За 18 років роботи компанією було виконано величезну кількість проектів по розробці сайтів. Індивідуальний підхід, гарантії якісного результату, вигідні ціни — це лише основні переваги. Обов’язково розгляньте варіант з Wezom при виборі компанії-розробника.

Отже, ресурс готовий. Але поки він не представляє будь-якої цінності. По суті, він є просто набором файлів у мережі. Деякі з них навіть ще «не прочитані» пошуковими системами. Зрозуміло, можна почекати, але і це не принесе результату. Щоб ресурс піднімався вище в пошуку, потрібен комплексний підхід до початкової розкрутки. Якщо мова йде про дійсно якісне та ефективне просування, все повинно зводитися до наступного переліку етапів:

  1. Повний аудит сайту — аналіз ресурсу, формування списку подальших дій.
  2. Оптимізація на етапі розробки.
  3. Аналіз маси посилань.
  4. Виведення з-під фільтрів («Яндекс», «Гугл»).
  5. Створення семантичного ядра.

Після проведення вищеописаних робіт дуже скоро сайт повинен потрапити до топ-10 пошукових запитів. Звичайно, якщо все було зроблено якісно. Це безпосередньо залежить від того, яку компанію для просування ви обрали.

Виконавець

Не варто користуватися послугами першої-ліпшої фірми. У цьому питанні краще не поспішати. Підберіть кілька кандидатур, порівняйте їх умови, зважте всі за і проти конкретно для своєї ситуації. Трапляється так, що компанія хороша в чомусь одному. Наприклад, в підборі семантичного ядра сайту.

З оцінкою переваг проблем не виникає, про них компанії-виконавці пишуть охоче і докладно. А ось недоліки знайти проблема. Варто звернути увагу на відгуки. Люди, які вже встигли скористатися послугами тієї чи іншої фірми, розкажуть про неї набагато більше. На цьому все. Бажаємо вам успішного просування!