Понеділок, 15 Липня, 2024

iPhone навчився форматувати жорсткі диски

Завдяки iOS 18 та  iPadOS 18 користувачі мобільних пристроїв Apple зможуть переформатувати зовнішні накопичувачі без використання Mac. Бета-тестери наразі можуть вибирати між файловими системами APFS, ExFAT і MS-DOS (FAT), які служать різним цілям. Вибір APFS дозволяє користувачам шифрувати зовнішній диск за допомогою пароля на свій вибір і чутливості до регістру.

Можливість видаляти підключені зовнішні диски за допомогою програми «Файли» на iPhone та iPad існує деякий час. Проте, як виявив Калеб Кедл, iOS і iPadOS 18 оновлюють цю функцію, дозволяючи користувачам вибирати між трьома форматами замість обмеження стандартним.

Отже, коли користувачі намагаються очистити зовнішній диск за допомогою програми «Файли» на iOS і iPadOS 18, їм буде запропоновано вибрати між форматами APFS, ExFAT і MS-DOS (FAT). Примітно, що вибір файлової системи Apple (APFS) дозволяє перемикати чутливість до регістру та встановлювати пароль для шифрування диска.

Тим часом ExFAT і MS-DOS (FAT) не мають вищезгаданих переваг, але пропонують ширшу сумісність. Це розширює підтримку накопичувача за межі iOS, iPadOS і macOS, включаючи ПК з Windows, камери та інші пристрої сторонніх виробників.

З огляду на те, що Apple, здається, не згадувала про нову функцію переформатування на своєму веб-сайті, є невелика ймовірність, що її буде видалено в майбутній бета-версії. Зрештою, зараз фірма тестує перші бета-версії iOS 18 і iPadOS 18, і ще очікується близько семи попередніх збірок до стабільного запуску. Отже, до того часу багато що може змінитися.

Якщо ця функція стане загальнодоступною, вона позбавить користувачів iPhone і iPad від необхідності покладатися на свої комп’ютери Mac щоразу, коли вони хочуть переформатувати диск.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися