Неділя, 14 Липня, 2024

Google створює чат-ботів на основі знаменитостей

Повідомляється, що Google створює нові чат-боти на основі штучного інтелекту. Головною особливістю буде їхня схожість на деяких відомих вам людей, оскільки основою для цих ботів стануть знаменитості. Ідея не є новаторською — такі стартапи, як Character.ai та компанії, як Meta, вже запускали подібні продукти.

Чат-боти на базі знаменитостей працюватимуть на основі сімейства великих мовних моделей компанії Google Gemini. Компанія намагається налагодити партнерські відносини з інфлюенсерами та знаменитостями, а також працює над функцією, яка дозволить людям створювати власних чат-ботів, просто описуючи їх особистість і зовнішність — те, що Character.ai вже зробив.

Цікавий факт: Ноам Шазір, один із співзасновників Character.ai, колишній інженер Google і один із творців «трансформерів», фундаментальної технології, яка уможливила сьогоднішній генеративний ШІ.

Поки що незрозуміло, з якими знаменитостями чи впливовими людьми Google може співпрацювати. Наприклад, чат-боти Meta засновані на таких особистостях, як зірка TikTok Чарлі Д’Амеліо, феномен YouTube Містер Звір, Снуп Догг, Том Брейді та Періс Хілтон серед інших, тоді як персонажі Character.ai включають політиків, філософів, вигаданих персонажів і навіть такі предмети, як шматок сиру, який розмовляє.

Повідомляється, що проект Google очолює давній керівник на ім’я Райан Гермік, який працює над Google Doodles, і команда з десяти чоловік.

Також схоже, що боти Google можуть бути лише експериментом — згідно зі звітом, боти можуть відображатися лише на Google Labs, веб-сайті компанії для експериментальних продуктів, замість того, щоб бути доступними для більш широкого кола користувачів.

Незрозуміло, чому Google це робить. Чат-боти зі штучним інтелектом Meta, засновані на знаменитостях, ніколи не отримували популярності, незважаючи на те, що компанія вставляла їх у кожен свій продукт. Як зазначає The Information, чат-бот компанії на основі Снуп Догга має лише 15 000 підписників в Instagram у порівнянні з 87,5 мільйонами підписників, які підписуються на репера-людину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися