Четвер, 20 Червня, 2024

iPhone перекваліфікували в офтальмолога

Всесвітня організація охорони здоров’я оцінює, що на планеті живе 264 млн осіб з поганим зором. Приблизно 90% проживають у бідних регіонах та мають низький дохід, через що не можуть дозволити собі якісну медичну діагностику. Але стартап Smart Vision Labs зробив так, щоб їх могла консультувати камера iPhone.

Ця компанія недорогий розробила аксесуар SVOne, який поєднує в собі два найпопулярніші офтальмологічні інструменти. Перший – авторефрактор – дозволяє визначити чіткість зору за виміром форми ока. Другий – абберометр – дозволяє шукати збої у тому, як око відбиває світло, що може вказати на такі проблеми, як подвійне бачення.

Прототипи цього пристрою вже проходять тестування на Гаїті та Гватемалі, де з ними працюють волонтери неприбуткової організації «Волонтерська оптометрична служба для людства». У кожній країні вони вже перевірили декілька десятків пацієнтів, оскільки сама процедура займає не більше декількох секунд.

Волонтери кажуть, що подібний аксесуар значно спростив їхню роботу, оскільки він компактний та його можна використовувати у непристосованих для цього умовах.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися