Четвер, 13 Червня, 2024

Конкурс до Дня Незалежності

З нагоди Дня Незалежності МТС запустив акцію «Любіть Україну!», учасники якої зможуть продемонструвати свої знання про рідну країну та виграти цінні призи, серед яких головна нагорода – планшет MYTAB Garda та ексклюзивна вишиванка.

Конкурс проходитиме із 17 серпня по 25 жовтня, і протягом цього часу кожен учасник повинен щодня відповісти на п’ять запитань з історії, географії та культури України. Акція ділитиметься на десять етапів з власними переможцями. Вони визначатимуться серед абонентів, які дали правильні відповіді на поставлені питання, витративши мінімальну кількість часу. Переможець кожного етапу матиме змогу самостійно обрати свій приз із пропонованих варіантів:

  • краватка-метелик з орнаментом у національному стилі;
  • вінок з орнаментом у національному стилі;
  • годинники наручні чоловічі «Вишиванка»;
  • годинники наручні жіночі «Вишиванка»;
  • шкіряний ремінь «Вишиванка»;
  • скретч-карта «Travel map Ukraine».

Переможцем акції стане учасник, який займе перше місце за підсумками рейтингу за весь період проведення акції. Він отримає на вибір планшет MYTAB Garda або ексклюзивну вишиванку.

Щоби взяти участь в акції, необхідно відправити SMS зі словом «так» на номер 3103 (безплатно) або набрати USSD-запит *121# та клавішу виклику, вибрати в меню розділ «Акція» і відправити запит у пункті «Підписатися». Дізнатися поточний рейтинг можна, відправивши SMS з текстом «рейтинг» на номер 3103. Вартість участі в акції складає 2 грн на день.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися