iPhone та iPad дозволять транслювати свої екрани через TeamViewer

TeamViewer – це одна з найпопулярніших програм для віддаленої демонстрації та доступу до гаджетів.

З виходом iOS 11 на гаджетах Apple стане можливо записувати зображення екрана у вигляді відеороликів. Власники iPhone та iPad зможуть потім передавати ці відеофайли будь-кому. Розробники сервісу TeamViewer розширили цю можливість, зробивши так, що показувати свій екран іншим можна буде в реальному часі.

TeamViewer

TeamViewer – це одна з найпопулярніших програм для віддаленої демонстрації та доступу до гаджетів. Завдяки їй можна не виходячи з дому допомагати друзям та родичам налаштувати їхні ПК. Або можна разом з ними дивитися, що вони роблять на своїх машинах.

Завдяки новій можливості передачі зображення екрана в реальному часі власники мобільних гаджетів Apple також зможуть отримувати віддалену допомогу. Однак при цьому всі дії доведеться виконувати самостійно – через TeamViewer на iPhone та iPad можна лише транслювати екран. Віддалене управління, як на інших платформах, недоступне.

Операційна система iOS 11 поки що знаходиться в стадії бета-тестування. Очікується, що фінальна версія стане доступною з релізом нового iPhone, який презентують 12 вересня. Функція трансляції екрана через TeamViewer буде доступна безплатно починаючи з 31 жовтня.

Майбутня iOS 11 принесе не лише багато нових функцій, але й відправить в історію багато наявних. З випуском цієї ОС Apple відмовиться від 32-бітних додатків. Експерти Sensor Tower вже підрахували, що через це близько 187 тисяч програм у магазині App Store буде неможливо запустити.

Таких програм у маркеті сьогодні приблизно 8% від загальної кількості. До додатків, які не зможуть працювати з iOS 11, потраплять деякі визнані хіти iOS App Store. До них також увійде додаток Ocarina, який перетворює смартфон на старовинний музичний інструмент, і Great Lightsaber, яке дозволяє використовувати на пристрої лазерний меч із «Зоряних воєн».

«Апокаліпсис додатків» відчують усі власники iPhone, як старих, так і актуальних моделей. Для власників сучасних iPhone, які зможуть оновитися до iOS 11, з магазину App Store зникнуть сотні тисяч програм. Власники старих девайсів Apple, починаючи з iPhone 5 та раніше, «апокаліпсис додатків» також помітять, але для них зникнуть не старі, а нові програми. Для них каталог магазину App Store назавжди перестане оновлюватися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я