Четвер, 29 Лютого, 2024

Як роздрукувати малюнок на полотні

Відвідавши галерею (у тому числі і через інтернет), вам може спасти на думку, що непогано і собі вдома повісити гарну картину. Проте коштують вони не мало. Можна, звісно пройтись тим же Андріївським узвозом та пошукати щось недороге, але є інший варіант — скористатись послугами магазину UkrainArt.com.ua.

Цей сайт є частиною проекту LvivArt – львівської галереї, мета якої, як зазначають її власники, популяризувати твори українських художників, майстрів і фотографів. Він пропонує доволі рідкісну послугу – фотодрук на полотні.

Такі картини мало чим відрізняються від намальованих на вигляд, проте коштують значно дешевше – від 200 грн. Таким чином у майстерні виготовляють репродукції картин світових та українських класиків живопису, а також малюнки сучасних вітчизняних авторів.

Навігація по магазину зручна. Він має три розділи, систему тегів, можливість сортування за жанрами, художниками, алфавітом та іншими параметрами.

При замовленні картини можна не лише вибирати як такі, а й визначати їхній розмір. Від цього залежить і ціна. Наприклад, за полотно Ван Гога «Жінка в саду» розміром 37х30 см ви заплатите 221 грн, а за цю ж картину розміром 88х71 см – уже 525 грн.

Роздруковану картину в магазині натягують на підрамник і доставляють уже в такому вигляді. Доступні два варіанти цієї послуги – стандартний та галерейний. Перший підходить тим, хто збирається вішати картину в рамі. Другий же використовують без неї. Він дещо дорожчий, тому що передбачає використання більшої кількості матеріалу. З цим способом вартість картини, про яку ми казали вище, підвищилася на 50 грн.

Окрім репродукцій картин, в UkrainArt пропонують роздрукувати світлини відомих фотографів та просто красиві зображення. Це буде коштувати дещо дорожче, наприклад, фотографії – від 330 грн.

Роздрукувати можна і власне зображення. Це може бути будь що, головне, щоб відтворення картинки не порушувало авторських прав та українського законодавства. Технічні ж вимоги до зображення мінімальні – формати JPG, PNG, GIF, TIF, BMP, розмір не менше 900х900 пікселів та розмір файлу не більше 10 МБ (досить дивне обмеження). Сервіс сам визначить максимальний фізичний розмір полотна, що дуже зручно. Для орієнтування — картинка розміром 1680х1050 пікселів, що ми завантажили, на виході отримає розмір 56х35 см. Вартість такої послуги теж залежить від обраного розміру полотна і починається від 248 грн за полотно 45х30 см.

Придбати на сайті можна і звичайні мальовані твори українських художників. Ціни, правда, тут кусаються, починаючись від декількох сотень доларів і закінчуючись тисячами.

Продаються в магазині також авторські прикраси ручної роботи, а також одяг (вишиванки) та елементи декору. Ціни тут доволі різні. Можна знайти брошку за 400 грн, а можна і вінтажну лампу за $2 тис.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися