Харківське метро стало безплатним

Усю зиму харківські абоненти МТС Передплати зможуть їздити в метро практично безплатно. Для цього їм потрібно просто в період з 25 грудня по 28 лютого користуватися мобільним інтернетом або телефонувати. Подібну можливість їм надає нова пропозиція «З МТС в метро безкоштовно».

Для того щоб скористатись новою можливістю, потрібно відправити USSD-запит *101*911# і споживати послуги зв’язку під час поїздки в метро. Інформація про нарахування коштів надійде у вигляді SMS. Перевірити, чи підключена пропозиція, можна за допомогою команди *101*900#, а дізнатися стан свого бонусного рахунку за допомогою USSD-запиту *101*10#.

Оператор поверне гроші в розмірі 3 гривень на день – саме стільки коштує проїзд у харківському метро. Ці кошти зараховуватимуться на додатковий рахунок після першого в день вихідного дзвінка в мережі МТС або першої інтернет-сесії на станціях Харківського метрополітену. Таким чином, активні користувачі можуть «заробити» на поїздках в метро до 90 гривень на місяць.

Безплатно скористатися пропозицією зможуть нові абоненти «МТС Україна», які активують свій номер з 25 грудня 2014 року. Для наявних абонентів оператора вартість підключення цієї пропозиції складе 15 грн з ПДВ без ПФ. Детальніше про акцію можна дізнатись за адресою на сайті МТС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я