Четвер, 30 Травня, 2024

Кімнати перетворяться на ігрову приставку

Щоб поринути в комп’ютерну гру ще глибше, можна купити телевізор надвеликої діагоналі, проте якщо хочеться буквально зануритися у віртуальний простір, тоді варто скористатися RoomAlive. Це нова технологія від Microsoft, яка перетворює всю кімнату на ігрове приміщення за допомогою доповненої реальності.

RoomAlive – це подальший розвиток проекту IllumiRoom. Його суть у тому, що до консолі Xbox підключається спеціальний проектор, який розширює межі дисплея телевізора або монітора. Усе основне ігрове поле розгортається на традиційному екрані, а на стінах у цей час відтворюються додаткові візуальні ефекти – наприклад, спалахують вибухи або відображуються текстури. Це підсилює враження від ігрового процесу.

Система RoomAlive йде далі і виводить ігрове поле за межі телевізора на всю кімнату. На стінах та підлозі відображаються віртуальні персонажі та об’єкти, з якими можна взаємодіяти руками або за допомогою спеціальних контролерів, наприклад, у вигляді зброї. Завдяки RoomAlive приміщення ніби оживає, перетворюючись на ліс, космічний корабель або покинуту фабрику. Гравці можуть переміщатися по кімнаті, що створює повний ефект присутності.

Технічна частина системи RoomAlive виконана на основі декількох проекторів, контролерів Kinect та обчислювального блоку. Комплекс автоматично виконує необхідні калібрування та розраховує геометрію приміщення. Після цього система відстежує положення користувачів та відповідним чином підлаштовує проектоване зображення. Ось як RoomAlive виглядає у дії:

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися