Середа, 22 Травня, 2024

Ключова фішка iPhone 14 доступна на кожному Android

Сторонній додаток dynamicSpot з магазину Google Play Store дозволяє кожному власнику Android отримати Dynamic Island. Це ключова новинка в інтерфейсі цьогорічних iPhone 14.

У цьогорічних iPhone 14 Pro дизайнери Apple приховали отвір в екрані динамічним островом. Це інтерактивний елемент чорного кольору, який може містити в собі сповіщення та елементи управління. Інтерфейс динамічного острова відображається з низкою анімацій для більшої привабливості.

Розробники майже одразу почати імітувати динамічний острів на телефонах Android. Нещодавно розробнику додатків для прошивки MIUI вдалося отримати Dynamic Island на телефонах Xiaomi. Realme також запитує користувачів, чи хочуть вони цю функцію.

Але з’явився додаток, який надає Dynamic Island на телефоні будь-якого виробника. Програма під назвою dynamicSpot від Jawomo (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.dynamicspot) дає доступ до останніх сповіщень або змін стану телефону.

Після встановлення dynamicSpot за замовчуванням оточує передню камеру телефону Android, але можна змінити положення плаваючої панелі на свій смак.

Є купа параметрів налаштування, які дозволяють вибрати, які сповіщення відображаються, змінити розмір острова та показати два спливаючі сповіщення на один раз, коли вони заходять. Існує платна версія програми за 4,99 дол. США, яка розблоковує більше функцій, наприклад опцію перегляду динамічної точки на екрані блокування.

Майте на увазі, що ви надаєте програмі повні засоби керування доступністю під час її налаштування. Це означає, що програма може отримати доступ і контролювати все на екрані вашого телефону. Вона також може відстежувати вашу взаємодію з програмами чи апаратними датчиками та взаємодіяти з програмами від вашого імені. Розробники стверджують, що вони не збирають дані користувачів і не передають вашу інформацію третім особам.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися