П’ятниця, 21 Червня, 2024

Коли хочеться пограти у незвичне: створено гібрид ігрової консолі і кубика Рубіка

Пристрій вже існує-це WowCube може стати одним з найдивніших ігрових девайсів цього року. Він вже отримав премію CES 2021 Innovation Award від організаторів однойменної престижної виставки електроніки. А незвичним цей девайс робить те, що він є гібридом ігрової консолі і кубика Рубіка.

Гаджет придумали батько і син Сава та Ілля Осипови. Він має форму кубика з чотирма кольоровими IPS-дисплеями на кожній стороні. Всього куб має 24 екрани, а всередині нього знаходяться вісім процесорів і акселерометр.

Як і звичайний кубик Рубіка, різні сегменти можна обертати, змінюючи взаємне розташування екранів. Додатково можна завантажувати різні ігри по Bluetooth, змінюючи зображення на дисплеях. Самі ігри являють собою комбінацію обертань сегментів і струшувань WowCube. Керування дотиками до екранів не передбачено. Серед доступних ігор – гра в слова, пазли, лабіринти, аркади. Розробники WowCube створили відкритий API, щоб бажаючі могли програмувати власні ігри.

Кубик також може слугувати портативним інформаційним дисплеєм, на який можна виводити різну інформацію, наприклад, дату, погоду, поточний час.

Пристрій має розміри 70х70 мм по кожному ребру і важить всього 335 грамів. Одного заряду батареї досить для восьми годин безперервної роботи. Ціну WowCube оголосять на майбутній виставці CES 2021.

1 коментар

  1. Для випадків довільної кількості вимірів можна візуалізувати навчання АІ

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися