П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Vodafone створив та додав до мапи сільських туристичних маршрутів Village Routes п’ять маршрутів Київщиною

Спільно з Київською обласною державною адміністрацією Vodafone створив та додав до мапи сільських туристичних маршрутів Village Routes п’ять маршрутів Київщиною. Нові туристичні напрямки додано відповідно до розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц), яка покриває невеликі населені пункти.

«Створення тісної та ефективної співпраці між владою та бізнесом є запорукою успішного розвитку регіону. Україна активно рухається до міжнародних стандартів ведення бізнесу. Активна соціальна позиція бізнесу забезпечує захист інтересів та прав споживачів, турботу про навколишнє середовище, благодійність, взаємодію з різними категоріями населення. 8 вересня Київська обласна державна адміністрація та провідні оператори мобільного зв’язку України підписали Меморандум про співробітництво і зараз спільно з Vodafone Україна ми презентуємо перший спільний проєкт метою якого є промоція туризму сільською місцевістю», – зазначив Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Реагуючи на ситуацію з туризмом в умовах епідемії COVID-19, ми вирішили поставити на чільне місце безпеку, малолюдний туризм та підтримку і розвиток підприємницької діяльності в сільській місцевості. Окрім того, саме зараз в Україні йде чергова технологічна революція. Це революція цифрової рівності міст та сільських регіонів – запуск 4G в селах. Тому ми зміщуємо фокус на залучення мандрівників до українського села. Ми вдячні Київській обласній адміністрації за співпрацю та запрошує інші регіони долучитись до наповнення та розвитку проєкту Find&Follow», – додала генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Нові туристичні маршрути простягаються у Києво-Святошинському, Броварському, Обухівському, Володарському, Макарівському, Богуславському районах та у Чорнобильській зоні відчуження. Серед цікавинок – Змієві вали,  страусина ферма, виноробня та кінний клуб, музеї українського села, історії та відомої письменниці і перекладачки Марка Вовчка. А вражаючі краєвиди біля Богуславського гранітного оголення та з гори Тотоха залишать незабутні спогади та багато фото у смартфоні.

Окрему увагу у маршрутах Київщиною відведено подорожам до Чорнобильської зони відчуження, адже потрапити до неї можна лише отримавши пропуск через туристичного оператора або Державне агенство України з управління зоною відчуження. Відвідувати зону можна лише у супроводі екскурсовода. На сторінках маршрутів окрім опису локацій зазначені правила відвідування зони відчуження та необхідні контакти.

Загалом маршрути Village Routes розраховані на 1-2 дні. Кожен маршрут містить детальний опис локацій, контактну інформацію, геолокацію кожного об’єкта, поради щодо додаткових екскурсій, харчування, проживання. Це допомагає туристу швидко та легко орієнтуватись в нових умовах та приймати рішення, а також ретельно планувати подорож. Пропозиції щодо турів будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для досвідчених туристів, які шукають нових вражень. Детальніше – на сайті проекту https://findandfollow.com.ua.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися