Краса від Фотошопу

Сучасні технології здатні творити справжні дива, наприклад, повністю трансформувати зовнішність людини, щоб вона відповідала стандартам краси іншої країни. Це довела Естер Хоніг – 24-річна американська журналістка на радіо міста Канзас у штаті Міссурі.  Декілька місяців тому вона працювала над робочим проектом з графічними дизайнерами з усього світу, і в неї виникла ідея. Журналістка захотіла подивитися, як люди в різних країнах бачать жіночу красу, та розіслала цифровим художникам власний портрет з проханням зробити її красивою.

Першим прохання виконав дизайнер зі Шрі-Ланки, який у фоторедакторі додав дівчині рожевого на губах та зеленого на віках.

Шрі-Ланка

Деякі цифрові художники не могли спершу зрозуміти, чого від них вимагають, тоді Естер прохала їх надати їй зовнішності, як у місцевих жінок у їхніх країнах. Саме тому, наприклад, дизайнер з Марокко одягнув журналістку у хіджаб. Загалом в експерименті вже взяли участь майстри фоторедакторів з 26 країн світу, роботу яких можна переглянути нижче.

Аргентина
Австралія
Бангладеш
Німеччина
Греція
Індія
Індонезія
Ізраїль
Італія
Кенія
Марокко
Пакистан
Філіппіни
Румунія
Сербія
Великобританія
Україна
США
Венесуела
В’єтнам

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я