Криптовалюту від Facebook закривають без запуску

Якщо Diem дійсно продає свої активи, це може свідчити про те, що криптовалюта не може рухатися вперед.

Більш ніж через два роки після того, як вперше Facebook оголосив про підготовку власної криптовалюти Libra, її, схоже, вже закривають. Асоціація Diem, створена Facebook для управління цим цифровим токеном, вивчає можливість продажу своїх активів. До такого рішення звернулися після значного опору з боку регулюючих органів.

lqocl25kijqvxb53lkip

Одним з останніх ударів регуляторів проти криптовалюти стали дії Федеральної резервної системи США, яка тиснула на Silvergate – банківського партнера, з яким Diem співпрацювала для запуску токена

Якщо Diem дійсно продає свої активи, це може свідчити про те, що криптовалюта не може рухатися вперед. Спочатку передбачалося, що Diem (нова назва для Libra) буде цифровим токеном, підкріпленим кошиком валют з усього світу, але регулятори швидко зупинили цю ідею. Потім її модифікували та спростили, прив’язавши ребрендований жетон до долара США.

Останнім часом з’явилися й інші ознаки того, що Diem може закритися. Facebook, яка нині називається Meta, нещодавно запустила цифровий гаманець. Спочатку його створили для монети Diem, з можливыстю використання іншоъ криптовалюти від Paxos. Девід Маркус, виконавчий директор, який спочатку запропонував Libra і очолив цифровий гаманець Meta, покинув компанію наприкінці минулого року після того, як більша частина команди засновників проекту покинула корабель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я