Легендарний шутер Call of Duty об’єднає на мобільниках всі ігри серії

Call of Duty ще називають найпопулярнішою франшизою усіх часів.

Видавництво Activision спільно з китайським ІТ-гігантом Tencent анонсувало Call of Duty: Mobile. Це безкоштовний проект для смартфонів, і він об’єднає всі частини основної серії. Розробником нової мобільної забавки є компанія Timi Studio, яка відома створенням PUBG Mobile (за неї навіть арештовують).

Call of Duty – серія комп’ютерних ігор у жанрі шутер від першої особи, присвячених Другій світовій війні, холодній війні, боротьбі з тероризмом, третій світовій війні, війнам майбутнього і космічним війнам. Серія складається з п’ятнадцяти основних ігор і десяти відгалужень. Її ще називають найпопулярнішою франшизою усіх часів.

Анонс мобільної гри демонструє багато перестрілок із застосуванням різноманітної зброї, вибір персонажа, кастомізацію, транспорт і деякі локації. У Call of Duty: Mobile перенесуть відомих героїв попередніх частин, карти й арсенал. В Activision говорять, що гра є спробою перенести на мобільні пристрої шутер від першої особи з глибоким геймплеєм і соковитою графікою.

Call of Duty: Mobile вийде на iOS і Android, але точна дата релізу поки не оголошена. Зараз можна зареєструватися на бета-тестування.