Як зробити iPad додатковим монітором для Mac

За наявності непотрібного сумісного iPad можна швидко і легко підключити два пристрої Apple і використовувати iPad в якості додаткового дисплея для комп'ютера Mac.

Можете легко підключити планшет iPad як другий дисплей для комп’ютера Apple Mac. Не доведеться навіть завантажувати або платити за додаткове програмне забезпечення.

Використання двох моніторів допомагає багатозадачності та продуктивності, тому багато хто додатково до свого комп’ютера купують ще один монітор. На нього можна виводити різну інформацію – відеодзвінки, веб-сторінки, електронну пошту тощо.

Підписуйтесь на наш Telegram

За наявності непотрібного сумісного iPad можна швидко і легко підключити два пристрої Apple і використовувати iPad в якості додаткового дисплея для комп’ютера Mac. Для цього потрібно залучити Sidecar – вбудований в програмний інструмент для розширення робочого стола macOS або його дзеркального відображення.

Як використовувати iPad як другий дисплей для Mac

Як згадувалося вище, обидва пристрої Apple повинні підтримувати функцію Sidecar. Комп’ютер Mac повинен працювати на macOS Catalina або новішій версії ОС. Це повинна бути одна з наступних моделей ком’ютера:

MacBook Pro (2016 або пізніша версія)

MacBook (2016 або пізніша версія)

MacBook Air (2018 або пізніша версія)

iMac (2017 або пізніша версія та Retina 5K, 27 дюймів, кінець 2015 року)

iMac Pro

Mac Mini (2018 або пізніша версія)

Mac Pro (2019 або пізніша версія)

 

Планшет iPad повинен працювати під управлінням iPadOS 13 або пізнішої версії і включати наступні моделі:

 

iPad Pro ($299 на Amazon)

iPad (6-го покоління або пізнішої версії)

iPad Mini (389 доларів на eBay) (5-е покоління або пізніша версія)

iPad Air (170 доларів на Amazon) (3-е покоління або пізніша версія)

На обох пристроях потрібно увійти в один обліковий запис Apple ID з використанням двофакторної аутентифікації.

Якщо планується використовувати бездротову передачу даних, два пристрої повинні знаходитися в межах 10 метрів один від одного. Також можете використовувати USB для підключення, що дозволяє заряджати iPad.

Спільний доступ до всього робочого столу Mac на iPad

Залежно від того, яка версія програмного забезпечення на комп’ютері, загальний доступ до робочого столу комп’ютера і планшета може відрізнятися.

На macOS Big Sur або пізнішій, клацніть значок дисплея в рядку меню у верхньому правому куті. У меню виберіть свій iPad. На macOS Catalina натисніть на значок AirPlay в рядку меню, а потім виберіть свій iPad.

Якщо з будь-якої причини ви не бачите значок AirPlay, клацніть меню Apple у верхньому правому куті та перейдіть до розділу “Системні налаштування” > “Дисплеї” та встановіть прапорець “Показувати параметри дзеркального відображення” у рядку меню.

Доступ лише до одного вікна Mac на iPad

Можна швидко поділитися вікном замість того, щоб перетягувати його на iPad. Для цього просто наведіть курсор миші на зелену повноекранну кнопку, яка з’являється в лівому верхньому кутку більшості вікон. Після секундного зависання повинна з’явитися опція з написом “Перемістити на iPad”, яка відкриє доступ до цього вікна на планшеті.