Lenovo показала планшет, який згинається у смартфон

Lenovo Folio складається таким чином, щоб обидві половини екрану розташовувалися зовні і ними можна було користуватися після згинання

Китайський виробник Lenovo впритул підійшов до випуску наступного класу електроніки. Компанія продемонструвала планшет, який може трансформуватися в смартфон. Подібних можливостей девайсу надає його екран – він гнучкий, і його можна скласти навпіл.

Прототип гнучкого планшета Lenovo показала в рамках власної виставки інноваційних технологій Lenovo Tech World 2017. Це вдосконалена версія торішнього планшета, здатного за мить складатися вдвічі і перетворюватися в смартфон. Апарат називається Folio і, за словами журналістів, які його тримали в руках, пристрій здається дійсно перспективним рішенням, заміняє собою два окремих гаджети.

Lenovo Folio складається таким чином, щоб обидві половини екрану розташовувалися зовні і ними можна було користуватися після згинання. Ділянка дисплея в місці його загину перетворюється в допоміжний екран для відображення повідомлень та іншої корисної інформації. За аналогічним принципом працювала вигнута частина екрану Samsung Galaxy Note Edge, як розташувалася на його правому торці.

Попри незвичний дизайн Lenovo Folio усередині цей планшет має комплектуючі чотирирічної давності. За швидкодію тестового екземпляра відповідає SoC Snapdragon 800. Дисплейний модуль має роздільну здатність обмежена 1920х1440 точками. Діагональ екрану в розкладеному вигляді становить 7,8 дюйма, в складеному — 5,5.

Поки що Lenovo Folio є тестовим прототипом, але він має великі шанси стати комерційним зразком. Однак представники компанії-розробника поки не називають ні терміни релізу серійної моделі, ні його остаточних характеристик.

Тим часом, за чутками, компанія Samsung планує почати дрібносерійне збирання першого гнучкого смартфона вже в четвертому кварталі 2017 року. Постачальники компонентів стверджують, що вони вже виготовляють елементи для нового гаджета. Комерційний вихід на ринок відбудеться тільки в 2018 році.