Як заощадити в роумінгу

Роумінг – найзручніший спосіб залишатися на зв’язку за кордоном. Але під час його використання є певні тонкощі, які варто враховувати. TechToday спільно з експертами Vodafone Україна підготували кілька порад. У цьому матеріалі мова піде про те, як заощадити гроші в роумінгу.


На популярні напрямки Vodafone Україна надає пакетні пропозиції, наприклад, за 120 грн можна отримати 100 хв всередині мережі Vodafone і 120 Мб інтернету. Але ціни на дзвінки на інші напрямки «кусаються». У цьому випадку можна економити гроші, використовуючи такі сервіси.

SMS/MMS. Вартість одного SMS/MMS складає 1,5 грн. Це дешевше хвилини дзвінка поза зоною пільгової тарифікації.

Месенджери. Найпростіше листуватися в месенджерах. Але потрібно мати на увазі, що повідомлення з метаданими витрачають більше трафіку. Маються на увазі різні смайлики, наклейки та подібні «картинки».

Найменше трафіку споживає Telegram, а ось Viber, навпаки, з’їдає більше – через велику кількість смайликів і реклами. Схожа ситуація з WhatsApp. Не так багато споживає Facebook-месенджер, знову ж таки, якщо не користуватися смайликами.

Використання HotSpot. Це спосіб «роздавати» інтернет через Wi-Fi зі свого телефона. Тобто у вас підключений інтернет на одному телефоні, і ви роздаєте з нього трафік. Таким чином, коли ви їдете компанією, можна економити гроші на інтернеті.

Але потрібно мати на увазі, що ваш телефон буде швидше розряджатися. З іншого боку, телефони людей, яким ви віддаєте інтернет, навпаки, будуть економити заряд. Такий спосіб зручний, якщо ви подорожуєте на машині, і телефон, який роздає інтернет, підключений до зарядки.

Усі матеріали на тему читайте за тегом: Roaming