Вівторок, 18 Червня, 2024

LG намагається повернути розкладачки

У той час як японцям та корейцям доступні телефони всіх формфакторів та дизайнерських ідей, решта планети вимушена користуватися однотипними сенсорними «цеглинами». Однак LG вирішила прорвати кордони і вивести на міжнародний ринок свою розкладачку.

Гаджет LG Wine Smart є класичним представником призабутого формфактора: це дві половинки з екраном і клавіатурним блоком, які об’єднані шарніром. Смартфон вийшов дуже великим: 117,7х58,7х16,6 мм при масі 143 грамів.

З точки зору технічних характеристик перед нами представник початкового класу: тут встановлено 3,2-дюймовий екран з роздільною здатністю 480х320 пікселів, чотириядерний процесор з тактовою частотою 1,1 ГГц, 1 ГБ оперативної і 4 ГБ постійної пам’яті, 3-мегапіксельна основна і 0,3-мегапіксельна фронтальна камери. Є підтримка мереж четвертого покоління і Android 5.1.1. Найбільш незвичайне в девайсі – це його клавіатура, від якої більшість користувачів відвикла в еру засилля сенсорних екранів.

Вартість LG Wine Smart поки не оголошена, а в переліку країн можна знайти Казахстан, Польщу, Іспанію, Японію та інші ринки. Україна не вказана явно в цьому списку, але експерти кажуть, що гаджет має шанси дійти і до нас.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися