Субота, 22 Червня, 2024

Любов до книг повертають через антиселфі

Тепер із Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка читачі виходять не тільки з цікавою книгою, а й з незвичайними фото, який бібліотекарі називають антиселфі. Для цього в бібліотеці облаштували цілу фотостудію з книгами та реквізитом – окулярами, капелюшками, коронами, картонними губами і вусами. Від бажаючих отримати незвичайне бібліотечне фото відбою немає, розповіли бібліотекарі «Комсомольській правді».

Для бажаючих сфотографуватися в бібліотеці підібрали реквізит – вуса, корони, окуляри, капелюхи

«Зараз уся молодь просто схиблена на селфі – люди знімають самі себе, – говорить головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської обласної бібліотеки Євгенія Напуда. – Ми хочемо повернути увагу до класичної фотографії – коли при певній постановці з красивими декораціями знімає фотограф, і зробити її популярнішою, ніж селфі. І, звичайно ж, повернути інтерес до класичної книги, а не електронної. Звичайно, ми підтримуємо і інтернет-читачів – у нас працює електронна бібліотека. Але в останні роки, не будемо приховувати, інтерес до паперової книги впав, і це треба виправляти».

Акцію антиселфі приурочили до 70-річчя бібліотеки

Ідея зробити читачам такий подарунок у бібліотекарів народилася місяць тому, і її вирішили реалізувати її до 70-річчя читацького закладу та Всеукраїнського дня бібліотек – 30 вересня. У цей день читачів безоплатно знімав професійний фотограф, який надсилає знімки електронною поштою.

Весь реквізит для фотостудії бібліотекарі робили своїми руками з підручних матеріалів або приносили з дому. Спеціально для куточка антиселфі розшукали на стелажах найменшу книгу розміром із сірникову коробку угорською мовою і найбільшу висотою метр – атлас Антарктики. Фотоапаратуру взяли бібліотечну, а знімки в День бібліотек робила співробітниця закладу Анастасія Біган, яка саме вивчає всі тонкощі фотографії на курсах.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися