Вівторок, 16 Липня, 2024

Як підготувати смартфон для бабусі

Сучасні смартфони вміють багато, але це є їхнім недоліком, якщо потрібно придбати подібний гаджет для своєї бабусі чи дідуся. Проте це не значить, що літні люди не зможуть скористатися мобільником на Android – необхідно лише підготувати гаджет для них.

1. Встановіть спрощену оболонку – це один із найпростіших способів суттєво підвищити простоту використання смартфона. Деякі мобільники мають вбудовані лаунчери подібного типу, але є і сторонні розробки, наприклад, Wiser чи Necta. Головний їхній принцип – звільнити екран від сміття та наповнити його великими та простими іконками.

2. Зменшіть кількість програм на домашньому екрані при використанні вбудованого лаунчера, якщо ви не замінюватимете його. Залишайте лише найважливіші – телефон, SMS, камера, можливо, браузер.

3. Вимкніть автокорекцію слів та інші «розумні» речі. Без них літнім людям буде простіше освоїтися з друком на сенсорному екрані.

4. Збільште шрифт, щоб людям із проблемним зором було легше читати зображене на екрані. Це можна зробити в меню налаштувань Android.

5. Встановіть блокувальник програм – з ним недосвідчений користувач не зможе суттєво зіпсувати гаджет, змінивши його налаштування.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися