Неділя, 23 Червня, 2024

Майбутнє Android: додатки ставити не обов’язково

Користувачі смартфонів Android отримали ще один спосіб заощадити пам’ять мобільника – не встановлювати додатки взагалі. Замість цього з ними можна буде працювати в потоковому режимі завдяки новій функції, яку розробила Google.

Замість звичайного пошуку (зліва) на телефоні можна отримувати результати у вигляді мобільного клієнта (справа). При цьому встановлювати сам додаток не потрібно

Донедавна в додатку Google на Android пошукова видача містила тільки ті програми, у яких є сайт з аналогічним набором функцій. Тепер компанія індексує дані і всередині додатків, а якщо запитаний користувачем контент міститься в програмі, якої у нього немає на смартфоні, пошуковий гігант просто надасть доступ у потоковому режимі без необхідності встановлювати це ПЗ.

Подібне стало можливим завдяки стартапу Agawi, який Google не так давно придбала. Їхня ідея полягає в тому, що користувачам сервісу немає необхідності встановлювати додатки собі на гаджети – це дозволяє заощадити місце. Наприклад, Agawi вдалося реалізувати стримінг гри GTA: San Andreas, яка при звичайній установці займає 2,4 ГБ в пам’яті смартфона.

Досягнення Google поки скромніше, і список додатків, що підтримують стримінг, зараз невеликий: Hotel Tonight, Weather, Chimani, Gormey, My Horoscope, Visual Anatomy Free, Useful Knots, Daily Horoscope і New York Subway.

 

Крім того, послуга доступна виключно жителям США, для запуску програм у потоковому режимі необхідне підключення до Wi-Fi.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися