Як відключити асистента Bixby на смартфоні Samsung Galaxy

Спершу необхідно вимкнути голосове розпізнавання Bixby

Samsung настирливо просуває свого віртуального асистента Bixby, надаючи йому навіть окрему фізичну клавішу в смартфонах, яку неможливо призначити на щось інше. Однак ця програма в реальності виявляється мало корисною, і вона більше дратує своїми випадковими запусками. Якщо це набридло, можна спробувати відключити Bixby.

Для вимикання Bixby необхідно спершу увійти в свій акаунт Samsung. Це можна було зробити при першому налаштуванні смартфона. Також можна натиснути кнопку Bixby, клацнути «Далі», вибрати мову Bixby та вибрати «Увійти». Введіть дані свого акаунту Samsung або створіть новий.

Спершу необхідно вимкнути голосове розпізнавання Bixby. Для цього натисніть кнопку Bixby і в програмі асистента необхідно зайти в меню. У ньому перейдіть у розділ «Налаштування» та вимкніть перемикач «Голос Bixby» (Bixby Voice).

Наступним кроком можна деактивувати виклик Bixby натисненням його кнопки. Для цього знову потрібно викликати додаток Bixby і зайти в його меню, де необхідно вимкнути перемикач «Кнопка Bixby» (Bixby key).