Понеділок, 4 Грудня, 2023

Opera випустила перший Android-браузер з підтримкою Web 3

Норвезька компанія Opera Software на конференції Hard Fork Decentralized London показала перший мобільний браузер з підтримкою Web 3 та вбудованим криптогаманцем. Розробники вважають, що так більше двох мільярдів користувачів Android зможуть отримати зручний доступ до технологій інтернету завтрашнього дня.

Web 3 – це загальний термін для ряду новітніх технологій, які охоплюють криптовалюти, блокчейн і розподілені системи. Разом вони істотно розширюють можливості сучасного інтернету.

В Opera відзначають, що з вбудованим криптогаманцем браузер починає відігравати більш важливу роль як засіб доступу до інформації, здійснення онлайн-транзакцій та управління персональною інформацією з більш високим рівнем контролю.

Opera для Android підтримує Ethereum, популярний протокол, який швидко зростає і який дозволяє людям здійснювати транзакції, а розробникам – створювати децентралізовані додатки (Dapps).

Щоб спробувати новий браузер, його достатньо завантажити з Play Store. Для здійснення транзакцій Web 3 необхідно придбати криптовалюту Ethereum і зберігати її в криптогаманці Opera. Це доступ до ряду Web 3-додатків у Dapp store, розміщеному безпосередньо у вбудованому гаманці.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися