П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Microsoft DirectStorage не буде ексклюзивом Windows 11

З анонсом Windows 11 у червні 2021 компанія Microsoft також показала технологію DirectStorage. Вона значно пришвидшує завантаження ігор завдяки особливому підходу до пам’яті. У Microsoft пообіцяли, що технологія буде ексклюзивом для нової ОС, але нещодавно з’явилася інформація, що це не зовсім так.

У офіційному блозі софтверний гігант написав, що на Windows 11, яка отримала оновлений стек накопичувача, стало можливим реалізувати увесь потенціал DirectStorage. На Windows 10 ігри також отримають перевагу від ефективнішого використання старого стеку накопичувача.

DirectStorage працює на будь-якому типові накопичувача. Технологія розрахована на SSD, але вона також може прискорити завантаження ігор з повільніших механічних жорстких дисків.

Технологія DirectStorage працюватиме на Windows 10 починаючи з версії 1909 та новіше.

DirectStorage вперше з’явилася як частина архітектури Xbox Velocity Architecture на приставках Xbox Series X та Xbox Series S. Технологія дозволяє відеокарті отримувати прямий доступ до накопичувача, не користуючись послугами центрального процесора. Це дозволяє значно пришвидшити завантаження ігор або підвищити деталізацію ігрових світів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися