Microsoft готує можливість кожному тестувати нові додатки без інсталяції бета-версій Windows

Зараз кожен бажаючий може таким чином протестувати багато додатків, з Windows Camera, Microsoft Photos, Будильником включно

Сьогодні кожному, кому хочеться побачити нові можливості додатків Windows, необхідно встановити версію ОС для тестувальників Insider. Однак скоро можна буде спробувати поліпшення без заміни стабільної версії операційної системи на своєму ПК. Компанія працює над новим режимом Windows App Previews, який дозволить користувачам тестувати додатки без огляду на статус тестувальника.У Microsoft пояснюють, що новий підхід не є радикальною зміною програми тестування Windows Insider Program. Це лише спрощення для тих, хто хоче спробувати нові можливості, але не готовий змінювати свою стабільну ОС на версію Insider, розповів топ-менеджер Microsoft Брендон ЛеБланк у своєму Twitter. Приблизно так само сьогодні відбувається тестування додатків Android через Google Play Store.

Зараз кожен бажаючий може таким чином протестувати багато додатків, з Windows Camera, Microsoft Photos, Будильником включно. Однак у Microsoft не пояснюють, як саме розвиватиметься ініціатива в майбутньому. Деякі експерти припускають, що корпорація може розділити тестування додатків та самої ОС.