Понеділок, 11 Грудня, 2023

Кадрові перестановки у МТС

Цього місяця в «МТС Україна» відбулися кадрові зміни. На посаду директора з управління персоналом призначили Надію Сіренко, яка раніше обіймала посаду директора департаменту систем мотивації та організаційного планування корпоративного центру групи компаній МТС. На посаду директора Київського територіального управління призначений Дмитро Пономаренко, який раніше обіймав посаду директора Західного територіального управління «МТС Україна».

Надія Сіренко, директор з управління персоналом

Надія Сіренко закінчила Київський університет будівництва та архітектури. Має диплом за напрямком управління людськими ресурсами School of HRM при KMBS, диплом Academy of Business E&Y, а також дипломи та сертифікати в різних напрямках HR-галузі.

Надія Сіренко

Вона має більш ніж 13-річний досвід роботи з персоналом. Кар’єру в цій сфері вона почала 2001 року з посади менеджера з персоналу і, працюючи в різних вітчизняних компаніях, отримала досвід у всіх напрямках HR. До команди «МТС Україна» (тоді ЗАТ «УМЗ») приєдналася в 2004 р. З 2007 року обіймала посаду начальника відділу винагород та управління виконанням. З 2011 р. працювала в корпоративному центрі групи компаній МТС, де відповідала за розробку й реалізацію стратегії винагороди персоналу, розвиток і зміни організаційної структури, реалізацію проектів з інтеграції компаній.

Надія заміжня, виховує дочку. Захоплюється фотографією, читанням, любить подорожувати на автомобілі.

Дмитро Пономаренко, директор Київського територіального управління

Дмитро Пономаренко має дві вищі освіти. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси» (магістр фінансового менеджменту), Вищу школу економіки і ділового адміністрування за спеціальністю «Банківська справа» (бакалавр економіки та ділової адміністрації). На даний час Дмитро закінчує навчання за програмою Executive MBA на міжнародному факультеті Університету Шеффілда (The University of Sheffield), Великобританія.

Дмитро Пономаренко

Він почав кар’єру в «МТС Україна» (тоді ЗАТ «УМЗ») у 1998 р. з позиції експерта з продажу в Київській філії, пізніше переведений на посаду експерта з роботи з ключовими абонентами Центрального територіального управління, потім – Головного управління. У 2004 р. призначений на посаду начальника відділу продажів у корпоративному сегменті. З травня 2008 р. займав позицію начальника департаменту з роботи з бізнес-сегментом. У 2010 р. призначений директором Центрального територіального управління, у 2011 р. – директором Західного територіального управління «МТС Україна».

Дмитро одружений, виховує доньку. Захоплюється дайвінгом.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися