Четвер, 30 Травня, 2024

Microsoft пропонує ставити бали відеоконференціям, щоб проводити лише цікаві

Відеоконференції сьогодні замінили звичайні зустрічі, але, попри зміну формату, часто вони так і залишаються нудною витратою часу. У Microsoft створили систему, яка оцінюватиме балами якість конференції. Якщо учасники нудьгують та відволікаються – бали будуть низькими, і такі наради не варто проводити.

Штучний інтелект системи оцінювання братиме до уваги «мову тіла», вирази обличчя, кількість учасників, час доби, температуру та інші параметри. Так організатори зможуть бачити те, що їм недоступне у віртуальному форматі.

Технологію планується спершу використовувати для визначення якості віртуальних конференцій. Згодом її можуть розширити на фізичні зустрічі та наради.

Наступним кроком розробники планують додати пропозиції: система надаватиме рекомендації, як провести зустріч ефективніше. Наприклад, може бути потрібно змінити час проведення, місце проведення, учасників тощо.

Технологія оцінки якості зустрічей поки існує лише у вигляді патента. Однак Microsoft у жовтні додала в пакет Microsoft 365 бали продуктивності для визначення продуктивності працівника. Цей параметр уже викликав хвилю критики, оскільки робітники почали боятися, що роботодавець отримав із ним ще один інструмент тиску. Адже він зможе порівнювати бали продуктивності не лише у своїй організації, а й в організації конкурентів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися