Середа, 17 Липня, 2024

Мікрокамери перетворюють готельні номери на підпільні реаліті-шоу

Зупинившись у готелі можна поза своїм бажанням стати головною зіркою реаліті-шоу. Особливо цього варто очікувати, перебуваючи в готельному номері у Китаї. В цій країні останнім часом набирає популярність шпигування за постояльцями номерів за допомогою мікрокамер. Бізнес дуже прибутковий і заробітки від нього перекривають потенційні наслідки з боку правоохоронців.

Зловмисники потрапляють в готельні номери та розміщують там низку мікрокамер. Камери, за даними поліції, мають високу роздільну здатність і можуть розміщуватися будь-де в номері.

Ці камери генерують сотні кодів-запрошень для перегляду трансляції. Зловмисники продають їх наче квитки в онлайн-кінотеатр з реаліті-шоу.

Середня ціна одного такого квитка становить $23-31, але їх часто викуповують посередники. В такому разі вартість квитків зростає в рази.

Китайська поліція радить постояльцям готелів перш, ніж заселятися, пошукати наявність камер в номері. Для цього необхідно максимально затемнити приміщення, щоб камери активували інфрачервоне підсвічування. Це підсвічування можна помітити камерою свого смартфона, якщо направити її на джерело інфрачервоного світла. Також можна шукати відблиски лінз шпигунських мікрокамер.

Додатково постояльці можуть скористатися спеціальними додатками, які покажуть наявність підключень мікрокамер до готельної мережі Wi-Fi.

З травня минулого року китайські правоохоронці закрили 4000 акаунтів, які займалися розповсюдженням контенту з подібних мікрокамер. Вони також вилучили 1600 нелегальних шпигунських камер та іншого обладнання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися