Власники Android виявилися лояльнішими за користувачів iOS

Лояльність користувачів до мобільної ОС вимірюється як відсоток людей, як залишаються з нею при активації свого нового телефона кожні 12 місяців.

Власники гаджетів з операційною системою Android показали у 2017 році лояльність на рівні 91%. Вірність власників девайсів з iOS становила лише 86%, підрахували аналітики Consumer Intelligence Research Partners (CIRP).«Лояльність до Android та iOS збільшилася у 2015 році, а у 2016 році вона стала рівною для обох операційних систем, – розповів засновник CIPR Майк Левін. – Рівень лояльності також найвищий із нами бачених, насправді 85-90 відсотків у будь-який момент. З доступністю лише двох мобільних систем здається, що користувачі вибирають одну, вчать її, інвестують у додатки та накопичувачі, і залишаються з нею».

Дослідження CIPR базується на квартальних опитуваннях 500 респондентів. Лояльність юзерів Android зросла з 89 до 91% починаючи із січня 2016 року. Вірність юзерів iOS складала між 85-88%.

Лояльність користувачів до мобільної ОС вимірюється як відсоток людей, як залишаються з нею при активації свого нового телефона кожні 12 місяців. Раніше, приблизно у 2013 році, дослідження показували, що власники iPhone були значно лояльнішими, ніж користувачі Android. Але останніми роками тенденція змінилася.