Вівторок, 16 Квітня, 2024

Найбільш «розбивані» смартфони за версією MOYO

Розбитий екран — причина 80% звернень власників гаджетів в сервісні центри. Аналітики компанії MOYO.ua назвали Топ-10 смартфонів, які приносять в СЦ для заміни дисплея частіше за інших.

Більшість смартфонів сьогодні оснащені скляним дисплеєм, стійким до подряпин і потертостей. Але це все ж скло і при падінні на тверду поверхню з висоти — ймовірність розбити екран досить висока. Тому ТОП самих б’ються телефонів практично повністю складається з лідерів продажів з похибкою на якість екрану. І це цілком логічно, що чим більше пристроїв на руках у людей, тим частіше конкретна модель потрапляє в сервісні центри.

Згідно зі статистикою сервісного відділу компанії MOYO.ua кожен шостий смартфон протягом року повертають у магазини з розбитим екраном. Такі дані наводяться на основі аналізу послуги «Скрін-сервіс», що дозволяє за 10% від вартості пристрою, отримати одноразову безкоштовну заміну дисплея протягом року.

«Скрін-сервіс» також популярний серед покупців ноутбуків, планшетних комп’ютерів і смарт-годин, кажуть в MOYO. Статистика розбитих екранів для цих пристроїв приблизно відповідає показникам битих дисплеїв смартфонів і становить 17-18% протягом першого року після покупки.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися