Мобільний YouTube розігнався до 60

Кілька місяців тому YouTube запустив підтримку відео з частотою 60 кадрів на секунду для настільної версії. Трохи пізніше ця функція стала доступна і для прямих трансляцій. А відсьогодні відео на 60 кадрах на секунду можна подивитися через додатки мобільних пристроїв на базі iOS і Android

Враховуючи, що такі відеопотоки були доступні на інших основних платформах YouTube, це лише питання часу, коли Google перенесе цю функцію в мобільну версію. Згідно із заявою компанії, 60 кадрів тепер доступні для настільної версії, Apple TV і консолей PlayStation 3 та 4.

Швидкість 60 кадрів на секунду може здатися надлишковою, і багато людей схиляються до звичних 30 або 24 кадрів, особливо для перегляду фільмів. Однак геймери віддають перевагу більшій кількості кадрів на секунду.

Раніше в цьому році YouTube презентував підтримку відео з роздільною здатністю 4К і частотою 60 кадрів на секунду. Це забагато навіть для найбільш сучасних смартфонів, але більшість телефонів повинні без проблем впоратися з новими роликами на 60 кадрах на секунду при стандартній роздільній здатності.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я