Mozilla запускає платний пакет Firefox Premium, щоб вижити

Firefox Premium планують запустити ще до кінця цього року, запуск призначений на жовтень

Браузер Chrome став монополістом в інтернеті, зайнявши частку близько 67%. Іншим браузерам доводиться дуже складно, і в Mozilla придумали запустити платний пакет Firefox Premium, щоб вижити. Адже вже кілька років головне джерело доходів браузера Firefox – Google – не платить грошей.

Виконавчий директор Mozilla Кріс Бірд розповів німецькому виданню T3N, що, окрім просування спонсорських сервісів, таких як Proton VPN, та реклами через Pocket, компанія готова спробувати щось зовсім нове. Це сервіс на основі передплати Firefox Premium. Він пропонуватиме пакет послуг, в які входитимуть VPN та хмарне сховище для файлів.

Firefox Premium планують запустити ще до кінця цього року, запуск призначений на жовтень. Сервіс передбачатиме безкоштовний пакет послуг, щоб користувачі могли його спробувати. У Mozilla особливо підкреслюють, що вони не робитимуть платними ті речі, які зараз доступні безкоштовно.

У березні 2019 року Mozilla випустила безпечний і безплатний файлообмінник для Android-смартфонів з можливістю автоматичного видалення інформації. Щоб надіслати файл іншому користувачеві, його достатньо завантажити у файлообмінник через додаток або веб-сайт сервісу. Після завантаження файлу Firefox Send генерує посилання для завантаження (відкривається в будь-якому браузері). Власник файлу може встановити ліміт завантажень, час дії посилання і навіть поставити на нього пароль. Після закінчення встановленого часу файл автоматично видаляється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я