Неділя, 14 Квітня, 2024

На iPhone помітили вірус, який підробляє режим польоту

Лабораторія Jamf Threat Labs виявила небезпечний експлойт для iOS. Він підроблює режим польоту на iPhone, щоб користувач вручну активував режим польоту. Такий крок дозволяє вірусу отримати повний контроль над пристроєм.

У новому дослідженні Jamf Threat Labs кажуть, що загроза вводить жертву в оману, змушуючи її думати, що режим польоту на її пристрої працює. Тоді як насправді зловмисник після успішного використання пристрою встановив підробний режим польоту, який редагує інтерфейс ОС, щоб відобразити піктограму режиму польоту та блокує підключення до інтернету для всіх програм, крім програми-зловмисника.

Jamf повідомила Apple про знайдений експлойт, але незрозуміло, чи «яблучний» гігант зміг його виправити.

Майкл Ковінгтон, віце-президент зі стратегії в Jamf, відповів, що поки що захисту від цього експлойту немає. Але він сказав: «Користувачі повинні стежити за незвичайними збоями програм, несподіваними перезавантаженнями пристрою, швидкою розрядкю батареї та активацією таких датчиків, як камера, мікрофон або GPS, які можуть викликати відповідний індикатор на екрані».

Топ-менеджер також каже, що користувачі повинні мати звичку оновлювати свої додатки, встановлювати засоби швидкого реагування безпеки Apple і використовувати найновіші версії операційної системи.

«І — це важко підкреслити — користувачі повинні бути пильними. Не натискайте на посилання від невідомих відправників. Не довіряйте ідентифікатору вхідного абонента для найбільш конфіденційних дзвінків. Завантажуйте програми лише з надійних джерел, як-от офіційний App Store», – каже він.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися