На iPhone повертається хітова гра 2008 року Rolando

Відроджена забавка нині називається Rolando: Royal Edition і пропонує суттєвий апдейт оригінальної гри

У 2008 року власники iPhone шаленіли від забавки Rolando – різнокольорової та кумедної головоломки з пригодами. У неї з’явилося багато клонів та імітаторів, а сам оригінал у 2017 став жертвою переходу з 32- на 64-бітну iOS. Розробницька студія Hand Circus торік викупила права на цю гру і нещодавно повернула її в магазин App Store.

Відроджена забавка нині називається Rolando: Royal Edition і пропонує суттєвий апдейт оригінальної гри. Основні механіки геймплею залишилися: гравець керує групою куль під назвою rolando, і їх потрібно провести крізь лабіринт з перешкодами. Для руху використовуються датчики iPhone, а для стрибка потрібно тапнути по екрану.

У Rolando: Royal Edition замінили візуальну частину: замість плоского світу оригіналу римейк має тривимірні фігури та більше деталей. Фон також рухається, створюючи відчуття більшого простору. Дещо змінили сюжет, щоб кулі rolando мали більше рис.

У App Store купити Royal Edition можна за $2,99. До цієї суми також потрібно додати наявність внутрішньоігрових купівель.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я