П’ятниця, 8 Грудня, 2023

National Geographic запустив додаток доповненої реальності

Створена українцями студія Augmented Pixels, яка базується у США та спеціалізується на технологіях доповненої реальності, створила додаток 4DCityscape National Geographic Ancient Civilizations. Він спрямований на вивчення історії в інтерактивний спосіб.

National Geographic та компанія 4DCityscape випустили серію спеціальних пазлів, присвячених історії стародавніх цивілізацій. У пазлі передбачено місця для встановлення об’ємних моделей визначних споруд тієї чи іншої епохи. Направивши смартфон чи планшет із запущеним додактом на зібраний пазл (він налічує 600 елементів) з цими моделями, можна отримати додаткову інформацію про різноманітні історичні об’єкти, їхню архітектуру та елеманти, історичне значення споруд. Також у додатку є міні-вікторини, присвячені історії стародавнього світу.

Таким чином, складаючи пазли, діти будуть не тільки розважатися, а й вивчати історію в ігровій манері. Додаок можна безоплатно завантажити з AppStore. Він призначений для дітей від чотирьох років. Але без пазлу користі від нього буде небагато. Його продажі в США та світі мають розпочатися в середині літа. Чи буде україномовна або російськомовна версія, поки невідомо.

За матеріалами AIN

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися