П’ятниця, 21 Червня, 2024

Науковці розповіли, як діяти, потрапивши в одну з головних пасток онлайн-знайомств

За статистикою, 1 із 5 романтичних стосунків сьогодні починаються в інтернеті, а до 2040 року в онлайні свою половинку зустрічатимуть 70% людей. Багато з них на цьому шляху потрапить до однієї з найпоширеніших пасток віртуальних знайомств. Соціолог доктор Джес Карбіно, яка працювала на сервіси знайомств Tinder та Bumble, розповіла, що робити для виходу з неї.

онлайн-знайомств

Майже кожному користувачеві онлайн-знайомств відома ситуація, коли багатообіцяючий діалог зупиняється через те, що співрозмовник раптово перестає відповідати. Той, про кого забули, починає відчувати тривогу, розмірковувати над ситуацією та корити себе за можливі допущені помилки. При цьому розуміючи, що, попри жваву бесіду, співбесідники залишилися незнайомцями і жодного разу не зустрічалися віч-на-віч.

Карбіно говорить, що в подібному випадку не варто хвилюватися та шукати причини в собі. Оскільки ви не зустрічалися в реальному житті, ви не граєте великої ролі для свого співрозмовника, і він міг про вас просто забути, і в цьому немає нічого особистого. За її словами, цілком нормально відправити повідомлення-нагадування про себе через два-три дні.

«До того часу, поки ви не зустрілися та не встановили романтичні стосунки, ви можете не бути на першому плані в думках іншої людини, – говорить Карбіно. – Немає нічого поганого в тому, щоб нагадати про себе, надіславши повідомлення. Наприклад, «Я хотів запитати тебе більше про цей…». Тут можна підставити тему, про яку говорили востаннє».

За словами соціолога, якщо дотримуватися невимушеного, веселого та грайливого стилю та не переходити на протистояння, все повинно пройти чудово. «Відправте невелике повідомлення-нагадування, щоб сповістити людей про себе, – говорить Карбіно, – Це допоможе продовжити розмову, особливо коли сьогодні ми зайняті іншими аспектами своїх життів».

До речі, щоб підвищити свої шанси на відповідь при знайомстві онлайн, можна скористатися відкриттям сервісу онлайн-знайомств Hinge. Він проаналізував понад 300 тисяч діалогів, і виявилося, що надсилання додаткового послання після першого значно підвищує шанси на відповідь. Оптимально при цьому почекати 3 години 52 хвилини перед відправленням другого повідомлення після першого.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися