П’ятниця, 1 Березня, 2024

Навушники ASOS копіюють Apple Airpods, але не працюють

Китайські клони бездротових навушників Apple Airpods можуть видатися еталоном, якщо порывнювати з продуктом компанії ASOS. Вона також випустила клон продукту Apple. Однак китайські аналоги, на відміну від ASOS, хоча б підключаються до смартфона та відтворюють музику.

В ASOS не приховують, що їхній аксесуар не підключається по Bluetooth, не взаємодіє із Siri та взагалі не відтворює звуки. Єдина рекомендація для користувача – не мочити його. Компанія називає свій клон AirPods біжутерією та продає її за $9,5, причому це ціна однієї штуки. Дизайнери кажуть, що їхній аксесуар стане в пригоді, коли не хочеться розмовляти будь з ким.

Навушники Apple AirPods вийшли у 2016 році і отримали хвилю критики за свій дизайн. Багато користувачів сміялися, що їх легко загубити, і тому цей девайс не будуть купувати. Власне, так і сталося – користувачі регулярно гублять свої AirPods. Але ці навушники перетворилися на статусну річ, і тому після втрати люди йдуть купувати нові навушники чи футляр до них. Загалом Apple на цьому заробляє до півмільярда доларів.

Ідея ASOS продавати прикраси у формі AirPods має шанс на успіх. Адже у Twitter багато користувачів пишуть, що носять ці навушники, навіть не вмикаючи музику, щоб оточуючі бачили, який девайс вони мають.

Редактор журналу моди GQ Australia Майк Крістенсен каже, що це було лише питання часу, коли на ринку з’явиться купа аналогічних продуктів. Однак він вважає, що ідея ASOS не дуже вдала, оскільки, на його думку, в AirPods все-таки головне не дизайн, а можливість відтворювати музику. «Не впевнений, що рішення є у створенні пари фальшивих AirPods, які насправді нічого не роблять, – каже він. – Хіба що ви хочете провести цілий день, пояснюючи, що носите навушники, які не працюють».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися