Samsung хоче оснащувати смартфони спектрометром

Наявність такого пристрою в смартфоні, наприклад, дозволить визначати вміст цукру та інших речовин в овочах і фруктах за фотографією.

Смартфонам все ще далеко до звання універсального пристрою через відсутність багатьох корисних датчиків. Один із таких – спектрометр, який би дозволив мобільнику аналізувати внутрішні властивості об’єктів за їхнім зовнішнім виглядом. Подібну технологію пропонує вбудувати в телефони Samsung.

Південнокорейський гігант нещодавно отримав патент на використання вбудованого спектрометра на смартфоні. Спектрометр – це оптичний пристрій, який сортує та визначає маси хімічних речовин в об’єкті, аналізуючи його спектр випромінювання. Кожна молекула випромінює на власній частоті, і залежно від кількості однакових молекул потужність випромінювання ставатиме більшою.

Наявність такого пристрою в смартфоні, наприклад, дозволить визначати вміст цукру та інших речовин в овочах і фруктах за фотографією. Також можна буде оцінювати стан шкіри власника девайсу.

Хоча поки що відомо лише про патент, але вже є чутки, що спектрометр готують для Samsung Galaxy S11. Нагадаємо, в його камері обіцяють реалізувати те, чого ще ніхто не бачив. Так, спектрометр є дивною річчю у світі смартфонів, але це не значить, що такого ніхто не бачив – китайський смартфон Changhong H2, який показали на CES 2017, мав саме такий девайс на борту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я