Як технокомпанії жартували на 1 квітня

добірка найяскравіших публікацій за 1 квітня 2018 року

Майже весь інтернет один раз на рік поринає в хаос дезінформації та фальшивих новин. Решту часу їх вважають головною загрозою існуванню Мережі. Однак мало яка компанія здатна встояти перед тим, щоб не оприлюднити якусь брехню на «День дурня». Ось добірка найяскравіших публікацій за 1 квітня 2018 року.

Де Уоллі

Цього року карти Google Maps вирішили нагадати всім про книги з дитинства, запустивши гру за мотивами серії історій для дітей «Де Уоллі». Пограти в неї можна було як в мобільному додатку, так і на настільному комп’ютері.

Телефон із криптовалютою від OnePlus

В OnePlus вирішили запустити фальшиву новину про випуск власної криптовалюти PeiCoin. Її пропонувалося видобувати безпосередньо на телефонах компанії, які працюють під управлінням OxygenOS.

Razer Project Venom v2

У Razer користувачів змусили протягом 1 квітня думати, що скоро з’явиться апаратне розширення Project Venom V2 на базі наноботів. З його допомогою користувачі начебто могли самі стати комп’ютерною периферією.

Академія ігор NVIDIA GeForce Academy of Gaming

У NVIDIA пожартували на тему того, що дипломи в таких галузях, як біологія, медицина, бізнес тощо вже застаріли. Натомість компанія запропонувала отримувати освіту в найпопулярнішій галузі 21 століття – іграх. Відповідний диплом начебто можна отримати в GeForce Academy of Gaming, яка видає ступінь магістра в «залізі» або філософії ігор.

Ребрендинг Google в Австралії

Виключно протягом 1 квітня 2018 року Google проводила «ребрендинг» у партнерстві з австралійським дизайнером Jazza. Після «тривалих» ринкових досліджень партнери представили новий логотип пошуковика, в якому замість le поставили z.

Бананотелефон

Мабуть, найкласичніший жарт на 1 квітня – представити телефон у незвичному корпусі. Саме такий девайс показав популярний youtube-блогер Jerry Rigg Everithyng.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я